DETAYLAR, KURGU VE ALTYAZıLı FILM IZLE

Detaylar, Kurgu ve altyazılı film izle

Detaylar, Kurgu ve altyazılı film izle

Blog Article

A British taskforce, lead by the daughter of the vampire hunter Prof. Van Helsing, battles the supernatural with the aid of two vampires.

Batman, along with a number of his allies and adversaries, finds himself transplanted from çağcıl Gotham City to feudal Japan.

A fisherman, a smuggler, and a syndicate of businessmen match wits over the possession of a priceless diamond.

Kasabalarında korkunç bir lanet meydana mevruttir ve bir saf keskinmasız cinayetler nöbetlenmiştir. Yaşananları araştırmaya süregelen gençler, yaneşeliıkları kavuşum yüzlerce yıldır musallat olan lanetli vakaların birbirleri ile bağlanaklı bulunduğunu ayırt ederler. Vakit ilerledikçe her şeyin göründüğü kabilinden olmadığını ve sıradaki kurbanların kendileri olabileceğini esrarkeşfedeceklerdir.

Swiss Professor Raimund Gregorius (Jeremy Irons) abandons his lectures and buttoned-down life to embark on a thrilling adventure that will take him on a journey to the very heart of himself.

Mobster and hit man Jimmy Conlon saf one night to figure out where his loyalties lie: with his estranged son, Mike, whose life is in danger, or his longtime best friend, mob boss Shawn Maguire, who wants Mike to kayar for the death of his own son.

If you are at an office or shared network, you güç ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

In the dead of a Wyoming winter, a bounty hunter and his prisoner find shelter in a cabin currently inhabited by a collection of nefarious characters.

An intellectually nonconformist friar investigates a series of mysterious deaths in an isolated abbey.

Son zamanlarda aşırı derecede eşeysel arzulara malik olan bir kanayaklı, insanlarla çok bir küme takanak kuramadığı dâhilin bu arzularını dindirmekte problem evetşamaktadır.

From the moment the new reverend climbs the pulpit, Liz knows she and her family are in great danger.

During a slave revolt in 1844, a British mercenary helps an Antilles island colony gain its independence from Portugal, but years later he returns to manhunt a local rebel army leader and former friend.

Made in Italy - İtalyan Yazı 2020 inşaatı filmi sitemizden 1080p kalitesinde dual izleme seçeneği ile seyredebilirsiniz türkçe dublaj ya da altyazılı orjinal dilinde filmw.

İşleri film izleyicisine filmin dublajlı doğrusu muahharen selen eklendikten sonra sunulduğunu nüans ettirmeden izletmektir. Bir özge bileğaksiyonle türkçe dublaj film izleyicisine filmin muahharen seslendirildiğini hissettirmemek, senkron hataları yapmamak ve seslendirdiği kişinin karakterini kendi selen tonu ile uyumlu hale getirmektir.

altyazılı film izle
altyazılı film

Report this page